Mieszkaj na poziomie

Ukończyłeś prawo, biologię czy ekonomię. Nie masz więc pojęcia o żadnej architekturze, a już tym bardziej o samodzielnym projektowaniu i aranżacjach wnętrz. Mimo że w końcu nadszedł ten upragniony czas samodzielnego życia i własnego mieszkania, nie wiesz zupełnie od czego masz zacząć.

Jeżeli masz zaoszczędzone pieniądze i ambicje mieszkania na poziomie, wystarczy poszukać dobrego architekta wnętrz. Każdy z nich jeśli jest solidny i dobry posiada portfolio, w którym przedstawia swój dotychczasowy dorobek. Po obejrzeniu jego projektów i prac możesz ostatecznie stwierdzić, czy to właściwa osoba. Nie pozwól aby projektant wymyślał wszystko za ciebie. To ty będziesz mieszkać w tym domu przez lata. Ustal swój styl i charakter. Opowiedz mu jakie lubisz kraje, gdzie czujesz się najlepiej, w jaki sposób odpoczywasz, jakie kolory cie uspakajają, a które denerwują.

Jaki masz charakter pracy, hobby dosłownie wszystko. Im więcej powiesz o sobie i swoich bliskich tym końcowy efekt waszej współpracy będzie lepszy. Dobrzy projektanci to mistrzowie od uaktywniania przycisków motywacyjnych. Wizjonerzy, którym warto zaufać, ale najpierw daj się poznać od wielu stron, tak aby łatwo było dopasować odpowiedni klimat i styl wnętrza do twojego mieszkania czy domu.

Aranżując samodzielnie bądź tylko uczestnicząc przy zamówionym zleceniu możesz się bardzo dużo dowiedzieć o sobie i swojej rodzinie. Warto wszystkie nasze uwagi oraz spostrzeżenia zapisywać na kartce. Najlepsze pomysły i koncepcje mogą się narodzić często w środku nocy, na zakupach w ciągu dnia, zabawy ze swoimi dziećmi. Czasami krótki urlop w inne miejsce bardzo pomaga i jest ogromnym natchnieniem na tego typu inspiracje.

Dom to miejsce gdzie będziesz mógł wypocząć i spędzić najlepsze chwile ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Warto więc się postarać na wczesnym etapie projektu, aby potem nie żałować przypadkowych wyborów i szybkich decyzji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *