Polub swoje okno

Ten kto nie lubi swoich okien musi to szybko zmienić i zrozumieć, że okno to oko na świat. Nawet jak twój widok z okna nie jest zbyt ciekawy, to nie znaczy, że samo okno ma nie cieszyć z tej drugiej strony, czyli od wewnątrz.

Aby zapewnić sobie komfort estetyczny, powinniśmy zacząć otaczać się ładnymi i funkcjonalnymi przedmiotami. Z reguły jak mamy ich mało wokół siebie to czujemy się niezbyt dobrze. Podświadomość wymaga od nas pewnego poziomu i równowagi. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy, a to w naszej rzeczywistości stało się bardzo ważne. Otoczenie wpływa na nasze dobre samopoczucie. Jeżeli nie jesteśmy wrażliwi na kształty i kolory to najbezpieczniej jest wybrać opcje minimalistyczną i uwierzyć w zasadę  sławnego modernistycznego architekta z Niemiec Miesa van der Rohe twórcy zasady,, mniej znaczy więcej ” i,, Bóg tkwi w szczegółach”

Pamiętajmy, że edukując siebie, edukujemy innych dając dobry przykład otoczeniu. Według tej zasady żyją Norwedzy, Szwedzi, Duńczycy, a my odwiedzając ich kraje, czujemy się bardzo dobrze i komfortowo. Tam prawie każde okno, balkon, taras czy weranda mówi nam, że warto zwracać uwagę na ładne ozdoby i przedmioty.

 Dzień zacznij od pościelenia swojego łózka, a upiększanie swojego domu zakończ dekoracją okien. Karnisz i zasłony to podstawa wizerunku twojego okna, które bez tego staje się zimne i niezbyt przyjemne dla oka. Kwiaty, lampa na parapecie, świece, kolorowe świeczniki są doskonałym dodatkiem, aby nasze okna przedstawiały obrazy jak z bajki.

Kolory tęczy bądź stonowane odcienie powinny być dobrane tak aby tworzyły naturalną i estetyczną całość, która zachwyci twojego sąsiada do tego, aby równie poważnie podszedł do dekoracji swojego okna.

Uważaj aby twój karnisz nie wybijał się zbytnio, najlepiej jak będzie w nieco ciemniejszym kolorze od zasłon. Karnisze z ozdobnymi zakończeniami po bokach potrafią zrobić ogromne wrażenie, jednak nie zawsze pasują one do całości, kiedy wybierasz styl new design zainwestuj w prosty i nowoczesny karnisz, tak aby stanowił dopełnienie do całości twojego modnego modnego wnętrza. Karnisze ozdobne świetnie sprawdzają się we wnętrzach z antykami, bądź meblami ze skóry, czy drewna.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *