Piękny sufit

Leroy MerlinWiele się mówi o podłogach, o ich funkcjonalności i wyglądzie. Warto jednak przestać tak twardo stąpać po ziemi i spojrzeć nad siebie. Dekoracja sufitu nadal nie jest normą i wielokrotnie pomija się jego dekoratorski potencjał.

Sufit jest naszym domowym dawcą światła. To na nim lokujemy nasze elektryczne słońce i to on jest tym, co skupia nasz wzrok tuż przed zaśnięciem. Pomijanie domowego nieba to grzech, za który grozi nam dekoratorskie piekło.Sufit jest oprawą dla lamp i żyrandoli. Kupując piękne źródło światła, możemy je zmarnować, wieszając na zaniedbanym suficie. Sufit to wizytówka domowników, po jego stanie możemy ocenić poziom wrażliwości estetycznej mieszkańców.

Jest wiele ciekawych pomysłów na udekorowanie naszego domowego horyzontu. Furorę robią ostatnio sufity podwieszane, które w swoich zakamarkach efektownie rozpraszają światło. Rodzi to intymny i elegancki klimat, który nada elegancji, naszym domowym wieczorom. Pościemniaj trochę. Światło schowane w podwieszanych sufitach często ma swojego wodza w postaci regulatorów i ściemniaczy światła. Dzięki temu możemy uzyskać zarówno spokojne, intymne światło, jak i świetlną pełnię lata.

 W sklepach znajdziemy wiele możliwości udekorowania naszego sufitu. Wystarczy postanowić, że chcemy zmienić nasz horyzont i po prostu wciąż się do ulepszania swojego lokalnego nieba. Możemy wykorzystać gotowe kasetony, rozety, a dla lubiących połączenie nieba i ziemi pozostawiamy efektowne lustra na suficie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *