Kobieca łazienka w 100%

wrz 10, 15 Kobieca łazienka w 100%

Każda z nas po ciężkim i wyczerpującym dniu marzy choć o chwili relaksu. Najlepiej byłoby znaleźć się w miejscu do którego nikt nie ma dostępu. Tam można by poleniuchować do woli i odprężyć się.

Obecnie łazienki bardzo szybko ewaluują. Z ciasnego, sterylnie czystego kącika – zamienia się w komfortowy pokój kąpielowy, który jest   przemyślany i  w 100% zaaranżowany.

Aby pomieszczenie optycznie wydawało się większe i bardziej przestronne najlepiej nie tworzyć podziałów i stref w łazience.Taki zabieg  pozwoli na uzyskanie poczucie nieograniczonej, sporej przestrzeni, w której można bez problemu oddać się relaksowi.

Pierwszą ważną kwestią jest bezsprzecznie oświetlenie. Do wykonania makijażu niezbędne jest dobre, jasne światło, umieszczone najlepiej po obu stronach lustra.  Warto jest również  pomyśleć o alternatywnym świetle , które nie będzie drażnić oczu.

Kolejną bardzo ważną sprawą jest ustawienie w łazience niezliczonej ilości szafek, schowków, półek (np takie: http://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/kabiny-wanny-i-hydroterapia/kabiny-prysznicowe/kabiny-prysznicowe.html) i szufladek. Z pewnością każda kobieta będzie doskonale wiedzieć jak je wykorzystać. Umieszczenie kosmetyków, przyborów kąpielowych a nawet środków czystości w tego typu meblach pozwoli utrzymać porządek w łazience, a także sprawi, że łazienka będzie wydawać się większa i przestronniejsza. Najbardziej potrzebne rzeczy schować można w ozdobnych i ratanowych pojemniczkach i koszyczkach. Dodatkowo będą one pełnić funkcję ozdobną.

Jeśli łazienka jest sporych rozmiarów może znaleźć się w niej również toaletka. Nie znajdzie się chyba kobieta, która o niej nie marzy. Toaletka to wymarzone miejsce do wykonywania codziennego rytuału nakładania makijażu. Sklepy w swojej ofercie maja naprawdę wiele modeli tego typu mebli, wykonanych z najróżniejszych materiałów. Taką toaletkę można również zaprojektować samemu.

Jeśli mowa o ścianach, to możemy zostawić puste lub udekorować je z umiarem obrazami lub fotografiami, które dobrze nam się kojarzą – nadadzą łazience bardziej intymnego charakteru i ocieplą jej wnętrze.

Aranżacja łazienki to bardzo ważna kwestia. Gustownie urządzone pomieszczenie, nawet w różowych odcieniach , zachwyci z pewnością nie tylko każdą kobietę, ale i z pewnością wielu mężczyzn.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *