Ciekawy desing nowych okapów od Electroluxa

cze 06, 15 Ciekawy desing nowych okapów od Electroluxa

 

W ostatnich dniach Electrolux zaprezentował nowe okapy wchodzące w skład serii Inspiration. Według prezentacji mają one nie tylko być wydajnymi i dobrze działającymi urządzeniami, lecz także świetnie się prezentować dzięki nowoczesnej stylizacji.

Nowe okapy mają mieć przede wszystkim wdrożoną tak zwaną technologię inwertową, która do tej pory stosowana była na przykład w klimatyzatorach. Dzięki niej urządzenie ma pracować ciszej, a jednocześnie wydajniej, zużywając mniej prądu i szybciej oczyszczają powietrze z niepożądanych zapachów.

Okapy z linii Inspiration to cztery modele: EFF55680BX, EFB60680BX, EFL10380BX i EFA50700X. Różnią się między sobą przede wszystkim designem, co sprawi, że okapy Electroluxa pasować będą do każdej kuchni, jaką tylko sobie zaprojektujemy i wykonamy.

Pierwsze dwa modele mają w zasadzie identyczną specyfikację techniczną: 860 m sześciennych na godzinę wydajności, emitują 67 dB hałasu podczas pracy. Właściwie poza wyglądem jedyna różnica między nimi to filtry: pierwszy model posiada trzy filtry, drugi – dwa. Cena obu modeli to 4799 złotych


Nieco niższe osiągi posiada kolejny model: wydajność na poziomie 800 metrów sześciennych na godzinę, 42-68 dB hałasu i tylko cztery stopnie regulacji szybkości pracy (poprzednie modele posiadają pięć). Niemniej jest on dużo większy od dwóch powyższych modeli, posiada bowiem szerokość 100 centymetrów. Jego cena to 7999 złotych.

O połowę węższy jest EFA50700X, którego szerokość to zaledwie 50 centymetrów i którego wydajność wynosi 559 metrów sześciennych na godzinę przy 70 dB hałasu. Posiada trzy stopnie regulacji mocy i jeden filtr, a jego cena zamyka się w kwocie: 5399 złotych.

Nowe okapy Electroluxa zapewne trafiły już do sklepów lub zrobią to niebawem. Jak dowodzą entuzjastyczne doniesienia internatów, najlepiej zapewne sprawdzić je i nabyć za pośrednictwem jakiegoś dobrego sklepu budowlanego. Warto się nad nimi zastanowić, planując remont kuchni, zwłaszcza, że seria Inspiration nie zamyka się tylko na okapach, lecz także zawiera inne wyposażenie kuchni, które jest spójne pod względem stylistyki z zaprezentowanymi powyżej okapami.

Źródło: http://www.electrolux.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *