Wystrój wnętrz z designem

cze 18, 15 Wystrój wnętrz z designem

Spersonalizowane gadżety w ostatnich latach stały się bardzo popularne. Zaliczamy do nich m.in. poduszki z nadrukiem. Świetnie nadają się na prezent i potrafią niewielkim kosztem odmienić nasze wnętrza. Dodatkowo stają się pamiątką na długie lata.

Co kupujemy?

Zamawiamy różnego typu drobiazgi przypominające nam o drugiej osobie lub mówiące więcej o nas samych. Kupujemy kubki, plakaty, obrazy, puzzle, poduszki ze zdjęciami. Ciekawym rozwiązaniem są też poduszki z nadrukami graficznymi. Możemy na nich umieścić, co tylko chcemy np. ulubiony tekst, cytat lub motto życiowe. Jeśli nie mamy pomysłu na własny wzór lub napis, możemy skorzystać z dostępnej oferty gotowych produktów. Na rynku znajdziemy poduszki w różnych wzorach i kolorach. Wypełnione różnymi materiałami. Dostępne są również rozmaite rozmiary. Firmy prześcigają się w pomysłach po to, aby spełniać oczekiwania zamawiających. Na poduszkach możemy nadrukować wybrany przez siebie wzór lub zdjęcie. Taki gadżet ma nie tylko walory użytkowe, świetnie sprawdza się również w roli prezentu czy ozdoby wnętrza.

Poduszki dekoracyjne

Obok obrazów, ramek ze zdjęciami czy porcelanowych figurek poduszki dekoracyjne stanowią doskonałe dopełnienie wystroju każdego wnętrza. Możemy nimi ozdobić nie tylko sofę, ale również fotele, krzesła, skrzynie meblowe czy szerokie parapety. Mogą być gustownym dodatkiem. Potrafimy bez nich żyć, ale po co rezygnować z czegoś, co sprawia, że salon czy pokój wyglądają korzystniej. Czasem takie drobne zmiany potrafią dodać charakteru i odmienić wnętrze. Ich dodatkową zaletą jest fakt, że łatwo jest zmienić ich design. Gdy znudzi nam się ich dotychczasowy wygląd wystarczy, że założymy na nie nowe poszewki i szybko odmienimy ich oblicze.

Poduszki ze zdjęciem

Jest to szczególny rodzaj poduszek, które nie tylko ozdabiają wnętrze, ale także przywołują na myśl nasze wspomnienia. Taki rodzaj poduszek jest idealny na prezent np. na dzień babci, dzień dziadka, rocznicę ślubu, walentynki czy na inną okazję. Możemy na nich nadrukować dowolne zdjęcie oraz dodać do niego napis czy dedykację. Takie poduszki najczęściej powleczone są satynową poszewką z zamkiem błyskawicznym. Chociaż na rynku znaleźć można również poduszki wykonane z innego materiału np. z delikatnego zamszu, czy bawełnianego płótna. Nadruk nanoszony jest przy pomocy wysokiej jakości tuszy, co sprawia, że na długo zachowuje on swoją trwałość oraz nadaje się do prania w niskich temperaturach. Częstym sposobem na umieszczenie zdjęcia na poduszce jest wgrzewanie fotografii za pomocą prasy termicznej lub druk cyfrowy. Dzięki temu grafika staje się odporna na zmywanie. Poduszka może być czyszczona bez obawy o utratę kolorów. Na długo zachowuje swój pierwotny wygląd i intensywność barw. Zatem może cieszyć nas swoim wyglądem przez długie lata.

Poduszki z nadrukiem

Bardzo designerskie są poduszki z nadrukowanymi tekstami lub innymi wzorami graficznymi. Na rynku można znaleźć szeroką gamę wzorów i kolorów tego typu poduszek. Stanowią one nie tylko unikalną ozdobę wnętrza, ale także dużo mówią o jego domownikach. Nasz własny, indywidualny wystrój wnętrz warto tworzyć z pomocą sklepów internetowych oferujących ogromną liczbę personalizowanych gadżetów i akcesoriów, jak np. Artiglo.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *