Sierpniowe okazje w Leroy Merlin

kw. 30, 13 Sierpniowe okazje w Leroy Merlin

Po raz kolejny przekonujemy się, że nie warto wychodzić z łóżka. O co chodzi w tej nieco skomplikowanej teorii, rodem z głowy Alberta Einsteina. Tak naprawdę nic w tym takiego trudnego, bowiem chodzi o to, że w internetowym sklepie Leroy Merlin znów czeka na nas mnóstwo okazji, na których jak najbardziej warto polować jak myśliwy na wyjątkowo dorodnego dzika.

Co najważniejsze, zamówienie ze sklepu internetowego z przyjaznego zielonego sklepu wykonamy nie odchodząc od domowego komputera, ale również wydamy na nie stosunkowo mało z naszego budżetu, w dodatku nabywając kilka pożytecznych produktów. Sprzedawca lodów nad polskim morzem, krzyknąłby dumnie „rewelacja na Bałtyku!”, a my możemy wykrzyczeć „rewelacja w Leroy Merlin”, bo na trzy ciekawe produkty nie wydamy nawet 170 złotych.

Po co konkretnie warto się wybrać? Na przykład po mini roletkę do okien, która nie wyniesie nas nawet 17 polskich złotych. Nabyć możemy ją różnych kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujemy ją do danego pomieszczenia, w którym może się okazać niezbędna.

Druga rzecz to regał metalowy, który będzie nas kosztował dokładnie 70 polskich złotych z dwoma groszami napiwku… dla nas. Urządzenie to jest naprawdę tanie, a co najważniejsze bardzo funkcjonalne. Z dużą łatwością dopasujemy je do naszych wnętrz, nie będziemy mieli żadnych problemów z montażem takiego regału, postawimy go w każdym z kątów w ekspresowym tempie, a potem umieścimy na nim wiele przedmiotów, które wcześniej niepotrzebnie walały się po całym mieszkaniu.

Do tego lustro w cenie 75 złotych. Dodajmy, że będzie to lustro w stylu katalońskim, czyli w dość standardowych, prostych proporcjach o prostokątnym kształcie, ale za to z prawdziwą lustrzaną duszą. Podobnie jak w przypadku powyższych propozycji, także i tutaj możemy się zdecydować na powieszenie lustra nie tylko w jednym miejscu, czyli w tym przypadku łazience, ale także w przedpokoju czy większej garderobie.

1 Comment

  1. Rzeczywiście byłam w sierpniu na zakupach i udało się tanio kupić kilka drobiazgów. Mam nadzieję, że jesienią sklep również czymś nas zaskoczy 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *