Niezwykłe krzesła – aż chce się usiąść!

lis 06, 12 Niezwykłe krzesła – aż chce się usiąść!

Projektanci mebli zaskakują nas każdego dnia. Kiedyś proste meble zastępowane są dziś tymi o wyjątkowym designie. Postanowiliśmy zebrać te najbardziej wyjątkowe, by przedstawić je właśnie w tym artykule. Zapraszamy. 

Matrioszka

Matrioszki chyba nie trzeba przedstawiać. To rosyjska zabawka, którą bawiły się nasze babki i my sami.  Matryoshka Style Lounge Chair została zainspirowana właśnie nimi. Samo krzesło ma kształt wielkiej matrioszki, która we wnętrzu posiada wygodne miejsce do siedzenia. Wbudowano w nią także światłe LED RGB, by w zależności od humoru zmienić kolor wnętrza. Krzesło ma możliwość obrotu o 360 stopni. Jest tym samym korzystne w użytkowaniu.


Słodkie krzesło – dosłownie

Projektant Pieter Brenner wpadł na genialny pomysł stworzenia krzesła z.. cukru!  To pierwszy tego typu „słodki produkt”. Dzięki swojej formie i konsystencji może przybrać dowolny kształt. Mimo iż produkt nie jest zbyt praktyczny, na pewno przyciągnie wielu fanów słodyczy i nietypowego wystroju wnętrz. Wyprzedzając Wasze pytanie – tak, można go zjeść w całości.

slodkie krzeslo


Krzesło z powyłamywanymi nogami

Nietypowe dzieło Petera Bristola zyskuje zainteresowanie ludzi na całym świecie. Setki ludzi zadaje sobie pewnie pytanie – jakim prawem to krzesło utrzymuje ciężar? Cała magia tkwi w metalowej stabilnej podstawce, która utrzymuje krzesło w prostej pozycji. Dzięki przymocowaniu jej do nóżek, sprawia, że bez problemu można na nim usiąść.

krzeslo


Wychodzące krzesło

Kolejnym krzesłem, które zadziwia ze względu na swoje nogi jest propozycja DesignKLYK. W ich projekcie wydaje się jakby krzesła same miały wyjść z pokoju. W całej linii produkcyjnej jest kilka rodzajów i kolorów krzeseł. Wyjątkowe krzesła to znakomity dodatek do wystroju nowoczesnego wnętrza.

idace krzeslo


Krzesło o 100 nogach!

Ostatnim dość niezwykłym krzesłem jest produkt francuskiego projektanta Francisa A. Bitonti. Krzesło to posiada 100 nóg, które można formować w wiele kształtować na wiele sposobów. Czyz nie wygląda wspaniale i nowocześnie?

Źródło : www.digsdigs.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *