Konferencje wnętrzarskie

sie 05, 13 Konferencje wnętrzarskie

Wyposażenie wnętrz to tematyka, którą interesują się miliony ludzi z całego świata. Nawet jeśli wydaje się, że nie interesujemy się nią w ogóle, to zmienimy zdanie, gdy podczas pewnego etapu życia będziemy musieli wyposażyć własne wnętrze. Jeśli brak nam inspiracji, będziemy mogli uzyskać ją m.in. na licznych targach wnętrzarskich. Poniżej wyszczególniliśmy te, które czekają nas jeszcze w tym roku.

W dniach 10-12 września odbędzie się pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz w WarszawieInteriors & Design Warsaw 2013. Tematyką wystaw będą

  • Wnętrza i wzornictwo
  • Tekstylia dekoracyjne
  • Podłogi
  • Schody i poręcze
  • Wykończenia wnętrz
  • Farby i pokrycia

W poszczególnych dniach będziemy mogli podszkolić się z zakresu designu we wnętrzach (10 wrzesień), Inteligentnych i ekologicznych wnętrz (11 września) oraz dowiedzieć się, czemu Warszawa jest miastem inwestycji (12 września).
Godziny otwarcia targów od 10 do 18 (10 i 11 września) oraz od 10 do 16 (12 września). Dla wszystkich zarejestrowanych online oraz zarejestrowanych na miejscu wstęp będzie wolny. Bez rejestracji koszt biletu wynosi 50 zł.
Targi odbęda się w nowoczesnym obiekcie wystawienniczo-konferencyjnym – Warszawskim Centrum EXPO XXI.

W dniach 14-15.09 w Krakowie, 28-29.09 w Łodzi, 5-6.10 w Warszawie, 19-20.10 w Gdańskie, 19-20 we Wrocławiu oraz 26-27.10 w Poznaniu odbędą się Targi redNet Dom Mieszkanie Wnętrze.
Targi te realizowane w największych miastach to jedne z większych imprez targowych w branży nieruchomości. Podczas targów promowane są wystawców i docelowa pomoc wszystkim tym, którzy poszukują mieszkania, źródeł jego finansowania, a także jego odpowiedniego wyposażenia.
Po zarejestrowaniu się na stronie Targów redNet można wydrukować bezpłatny bilet.

Oprócz targów związanych z wyposażeniem wnętrza, odbywają się również targi związane z kupnem mieszkania.

W listopadzie w Warszawie odbędą się z np. targi NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE 2013 – Zimowe Targi Mieszkaniowe. Są to cykliczne targi odbywające się 4 razy do roku zgodnie z porami roku. Targi odbędą się na warszawskim Towarze. Podczas nadchodzącej edycji prowadzone będą liczne wykłady, porady (m.in. jak bezpiecznie kupić mieszkanie na rynku wtórnym lub pierwotnym), raporty, a także przekazywana będzie spora ilości wiedzy związana z prawem i wskazówkami m.in. na temat tego, jakich błędów unikać przy odbiorze nowego mieszkania.

Konferencje wnętrzarskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Są przy tym otwarte dla wszystkich chętnych. Czy byliście uczestnikami jakichkolwiek targów o tej tematyce?

wnetrza

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *