Kolorowe mieszkanie optymisty

lut 26, 15 Kolorowe mieszkanie optymisty

 Niektórzy twierdzą, że mieszkanie jest odwzorowaniem duszy, dlatego powinno być ono dostosowane do charakteru i potrzeb jego właścicieli. Wybór pięknych aranżacji jest ogromny, sekret tkwi w tym, by jej styl zgadzał się ze sposobem bycia mieszkańców. Tym razem przedstawiamy kilka sposobów na ekspresowe ożywieni przestrzeni w domu prawdziwego optymisty.

 Mieszkanie pełne radości to przede wszystkim energetyczne i różnorodne barwy. Kolory można ze sobą mieszać i tworzyć wzory, uważając przy tym jednak by nie powstał efekt pstrokacizny. Ciekawy efekt daje połączenie delikatnych kolorów z jednym wyrazistym akcentem. Nie wolno się obawiać, że biel i czerń przełamana ognistą czerwieniom będzie wyglądać nieestetycznie. Wręcz przeciwnie tego typu klasyczne już zestawienie dobrze sprawdzi się w eleganckim domu. Żółć z dodatkiem zieleni, czy fiolet z różem wspaniale ożywia zaspane nieco pomieszczenia.

 Kluczem do sukcesu przy tworzeniu nieszablonowych i wyrazistych mieszkań są dodatki. Poduszki dekoracyjne doskonale sprawdzają się przy każdej stylizacji. W minimalistyczne przestrzenie tchną nieco życia i przełamią kolorystyczną nudę. Spory wybór poduszek znajdziesz tutaj.

 Podobnie można wykorzystać pufy, które same w sobie są atrakcyjne. Są one doskonałym rozwiązaniem do małych mieszkań,w których ważny jest każdy skrawek przestrzeni. Można je swobodnie wsunąć pod stół lub postawić w kącie. Producenci puf oferują swoim klientom szeroką gamę ofert, zróżnicowanych pod kątem wielkości, kształtu, wzornictwa. Dlatego każdy aranżujący swoje mieszkanie lub dom, powinien znaleźć coś idealnie spełniającego jego wymagania.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *