Kilka przydatnych zakupów na lato za 150 zł

lip 31, 13 Kilka przydatnych zakupów na lato za 150 zł

Powiedzmy sobie szczerze, 150 polskich złotych to wcale nie duży pieniądz i większość z nas jest w stanie zaoszczędzić taką kwotę w skali miesiąca na pełnym luzie i wydatek takowej sumy nie będzie nas kosztował wiele cierpienia. Taką sumę możemy śmiało wydać na kilka przydatnych produktów, które z jednej strony będą funkcjonalne, a z drugiej pomogą nam się zrelaksować.

Miejscem, do którego musimy się wybrać jest sklep Leroy Merlin, ale niekoniecznie musimy wychodzić z domu, no chyba, że potrzebujemy skorzystać z kafejki internetowej. Jeśli nie, wszystko załatwimy przez internet korzystając z oferty na stronie internetowej sklepu. A co konkretnie może nam się przydać i łącznie wydamy na to niecałe 150 zł?

Stop małym nieprzyjaciołom!

Pierwszy przydatny produkt to moskitiera, czyli mówiąc bardziej po polsku siatka, która pomoże zatrzymać wszelkiego rodzaju owady, próbujące się dostać do naszego domu. Możemy ją zamontować w drzwiach bądź też w oknie i nie musimy na nią wydać więcej niż 15 zł.

Jeszcze tańszy będzie drugi produkt, czyli łapka na owady, która bardzo popularna była wśród naszych dziadków. Nie oznacza to jednak, że i my nie możemy z niej korzystać, zwłaszcza, że jest to urządzenie, które posłuży nam przez długi czas, kiedy skończą się już wszystkie preparaty.

Jeśli już o tych mowa to produkt numer trzy to świeca antykomarowa. W końcu co bardziej denerwuje człowieka niż złośliwie bzykający nad uchem komar, który jest wyjątkowo „uszczypliwy” i ciężki do schwytania jak najedzony wampir. Taka świeca nie wyniesie nas nawet 7 złotych, a to już prawie darmowy produkt.

 

Czas na relaks!

Teraz następuje przejście do nieco droższych produktów, ale z pewnością niezwykle nas cieszących. Czwarte ogniwo to wentylator biurkowy, który jesteśmy w stanie nabyć na 35 zł, a o jego zaletach podczas letnich upałów chyba nie trzeba się specjalnie rozpisywać.

Kiedy lekko podmuchuje na nas wiaterek, dobrze jest wygodnie się wyłożyć. Największy stopień umilenia da nam bez wątpienia hamak, a ten możemy kupić już za niecałe 75 polskich złotych. To urządzenie, które będzie świetnym elementem w aranżacji całego pomieszczenia, na pewno nietypowym i ponadczasowym, którego pozazdrości nam niejeden nasz gość.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *