Dom przyszłości z Leroy Merlin

kw. 30, 13 Dom przyszłości z Leroy Merlin

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak będzie wyglądał dom przyszłości? Jakie cechy będą w nim dominować? Jeśli wciąż nie wiesz, odpowiedź możesz poznać ze sklepem budowlanym Leroy Merlin, który już dziś oferuje to, co jutro będzie miało ogromne znaczenie.

Według Leroy Merlin dom przyszłości to dom, w którym główne wartości to zdrowie, bezpieczeństwo, przyjaźń środowiska oraz oszczędność. W związku z  tym, firma kieruje swoją wyjątkową ofertę produktową do ludzi, dla których wymienione wyżej wartości są również ważne. Wybrane produkty, które niosą i spełniają określone wartości posiadają przypisane im oznaczenia, które w komplecie tworzą dom przyszłości.

Zagłębiając się w poszczególne kategorie produktowe można wyróżnić:

  • produkty przyjazne środowisku

Kupując produkty oznaczone  znakiem przyjaźni środowisku mamy pewność, że dane produkty pochodzą z odnawialnych źródeł, a przy tym znacznie ułatwiają odzysk surowców. Co więcej sprzyjają także recyclingowi, który w obecnych czasach jest niezwykle ważny.

  • produkty oszczędzające wodę

Jeśli do tej pory miałeś problem z wysokimi opłatami za wodę warto się przyjrzeć produktom, które pomogą nam rozwiązać ten kłopot. Tak jest właśnie w przypadku produktów oznaczonych znakiem „oszczędność wody”. Dotyczy to m.in. mebli łazienkowych, jej wyposażenia oraz narzędzi ogrodowych.

  • oszczędność energii

Nie od dziś wiadomo, że energia jest jednym z największych pożeraczy naszego budżetu. Jeśli również i Ty zauważasz stale kurczący się portfel warto zapoznać się z ofertą produktową „oszczędność energii” wchodzącą w program Budujemy Dom Przyszłości. Wyróżnione produkty nie tylko zmniejszą zużycie energii elektrycznej i cieplnej, ale również zwiększą jej wydajność.

  • zdrowy dom

Zdrowie jako ostatnia, ale za to najbardziej ważna część programu. Kupując produkty ze specjalnym oznaczeniem stawiasz na brak wydzielania szkodliwych substancji, naturalną uprawę roślin czy poprawienie jakości powietrza w domu.

Jeśli zebrać wszystkie produkty rzeczywiście nasz dom będzie swego rodzaju domem przyszłości. Jeśli można żyć lepiej, dlaczego więc nie wykorzystać? Ja jestem zainteresowana takim rozwiązaniem, a Wy?

leroy merlin

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *