Deko, deko, dekoracje!

wrz 14, 12 Deko, deko, dekoracje!

Jeśli znudził Ci się dotychczasowy wygląd pokoju dziennego, sypialni czy kuchni a akurat nie dysponujesz środkami na jego remont, postaw na dodatki! Ożywią nawet najbardziej nudne wnętrze. Sprawią, że choć zbyt wiele nie zmienisz, pokój nabierze nowego oryginalniejszego wyglądu.

Sklepy z artykułami do dekoracji proponuję nam masę rozwiązań. Sypialnia stanie się o wiele bardziej przytulna, kiedy postawisz w niej kilka ciekawych świeczników. Miękkie, kolorowe poduszki sprawią, że wnętrze będzie zachęcać do odpoczynku. Oto kilka propozycji dodatków do sypialni:

W zależności od koloru pomieszczenia, materiału z jakiego są wykonane meble, a także naszych indywidualnych upodobań, możemy dobrać mniej lub bardziej wyraziste dodatki, o prostych lub bardziej oryginalnych formach. Świeca to nie tylko element dekoracyjny. Te zapachowe umilą nam również chłodne, jesienne i zimowe wieczory swoim aromatem.

Pokój dzienny również warto jest urozmaicić dodatkami. Wazon na świeże kwiaty o niecodziennym kształcie czy bardzo modne ostatnio napisy dekoracyjne typu: LOVE, DREAM postawione na regale urozmaicą każde wnętrze.

Jeżeli jesteśmy kreatywni i obdarzeni choć odrobiną zdolności manualnych dodatki do wnętrza możemy zrobić samemu. Na oryginalne wazony świetnie nadadzą się butelki po winach czy innych trunkach. Zwykłe tealighty wystarczy postawić na ozdobnych talerzykach czy miseczkach i już mamy ciekawą dekorację. Jeśli lubimy decoupage, czyli technikę serwetkową możemy odrestaurować nią stare i już mało atrakcyjne wyglądające gadżety, takie jak:  świeczniki, ramki na zdjęcia, puzderka i ozdobne komódki.

Do każdego wnętrza, niezależnie czy jest to pokój dzienny, kuchnia, łazienka czy przedpokój idealną dekoracją będzie obraz czy zdjęcie oprawione w ramę.

dodatki pochodzą ze strony: dekoracje.leroymerlin.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *