Akcesoria dla psa

cze 10, 14 Akcesoria dla psa

Psy nie wymagają wiele – właściwie nie dbają o miękkie posłanie ani o jego atrakcyjny wzór. Do szczęścia wystarczy im jedynie obecność człowieka, miska z wodą i jedzeniem oraz spacer. To przede wszystkim my dbamy o to, by nasz pupil miał wszystko co najlepsze i co cieszy nasze, a nie jego, oczy.

Wygodne posłanie

Chociaż pies o nie nie poprosi, legowisko z pewnością przypadnie mu do gustu, gdy tylko się w nim ułoży.  Dla psa stanie się ono miejscem odpoczynku, ale też jego własna przestrzenią, dlatego najlepiej ułożyć je w kąciku spokojnym, ale ulokowanym tak, by pies mógł obserwować domowników. Wśród wielu akcesoriów tego typu znajdziemy legowiska małe i duże, w formie poduch oraz pontonów. Dla bardziej wymagających właścicieli czworonogów znajdą się także posłania w kształcie kanap – z oparciami, a także w kształcie ludzkich łóżek. Dla psa to nic innego jak wygoda, dla nas – gadżet o walorach dekoracyjnych.

Jedzenie i picie

Każdy pies ma co najmniej dwie miski: na jedzenie i na picie. Mogą one stać bezpośrednio na podłodze (którą można dodatkowo wyłożyć specjalną matą pod miski) albo zostać ulokowane na specjalnych stojakach. Coraz modniejsze stają się także miski na wodę ze zbiornikami, które przyjmują najróżniejsze kształty, np. sedesu.  Na rynku znajdziemy także dwie miski połączone w jedno naczynie.

Posłanie i miski stanowią podstawowe wyposażenie wnętrz, w których mieszkają psy. Wśród psich akcesoriów znajdziemy także dziesiątki zabawek i ubranek, a także stylowe obroże i smycze.

Więcej porad znajdziecie tutaj.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *